O MNIE

Marta Lech – adwokat, należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie od 2008r. Specjalista w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym a przede wszystkim w zakresie reprezentacji w sporach sądowych. Zajmuje się prowadzeniem stałej, kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, jak również występuje w sprawach indywidualnych, najczęściej jako obrońca.

Od wielu lat prowadzi sprawy rodzinne, w szczególności rozwody, sprawy o organicznie władzy rodzicielskiej, kontakty, czy alimenty.

Reprezentowała także klientów w licznych sporach sądowych na wszystkich szczeblach, zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Występowała jako obrońca w sprawach m.in. lustracyjnych a także przed Krajową Radą Radiofonii i Telewizji i przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym.

W latach 2004 – 2007 odbyła aplikację sądową w Warszawie, wcześniej ukończyła Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji. Od 2004 r. prowadzi własną kancelarię prawną i obecnie doradza także w kwestiach dot. wystąpienia do TSUE oraz występuje z pozwami przeciwko bankom w sprawie unieważnienia umów kredytowych.