Specjalizacja

Szanowni Państwo

od prawie 14 lat  najpierw jako aplikantka, później jako samodzielny adwokat wraz z moim zespołem i kancelariami współpracującymi – zajmujemy się sprawami cywilnymi, karnymi oraz rodzinnymi. Codzienna praktyka, począwszy od najprostszych spraw w Sądach Rejonowych, poprzez skomplikowane procesy w Sądach Okręgowych, jak również w Sądach Apelacyjnych i Sądzie Najwyższym, nauczyły nas z jednej strony pokory, z drugiej dały przede wszystkim wiele doświadczeń, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Doświadczenia wynikające z przebiegu kilkuset zakończonych postępowań,  w których występowaliśmy, prowadzi do głębokiego przekonania, że każda sprawa jest inna, bo za każdą z nich stoi inny człowiek, często dziecko i jego los. Zaufało nam już kilkuset klientów. Wierzymy, że nie zrobili tego bez powodu.

Współpracujemy także z biurem detektywistycznym oraz psychologami i mediatorami, notariuszami i agencjami pośrednictwa nieruchomości, aby zapewnić Państwu wszechstronną opiekę prawną.

Zespół Kancelarii oferuje pomoc dostosowaną do potrzeb klienta, dyskrecję, zaufanie, bieżący kontakt z adwokatem  – stosownie do potrzeb.

W ostatnim czasie występowaliśmy z propozycją pytania prejudycjalnego do TSUE, którego podstawy prawne i merytoryczną część można pobrać tu: http://pytaniaprejudycjalne.pl/

http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2019/03/Pytania-prejudycjalne-podrecznik-dla-sedziow.pdf

Dodatkowo reprezentujemy tzw. frankowiczów w sporach przeciwko bankom.            Rekomenduje nas Naczelna Rada Adwokacka: http://www.adwokatura.pl/pomoc-frankowiczom/?litera=W

do pobrania wniosek do banku.